Дитячий день народження. Де візначити в Борисполі?

Дитячий день народження. Де візначити в Борисполі?

Бориспіль  - місто, де проживає велика кількість родин із дітьми. І, звісно, один раз на рік кожен маленький мешканець нашого міста хоче, щоб йому урочисто заспівали “Happy birthday to you” і бажано в красивому місці, де можна і весело погратися, і скуштувати тортика — провести справжнє свято.

Донедавна в Борисполі відзначити день народження дитини можна було лише в місцевих кафе або орендувати дитячу кімнату та шукати аніматорів, які б веселили малечу. Але нарешті з'явився дитячий клуб, який організує дитячі свята, як то кажуть, “під ключ”.

Дитячий клуб “Вау” в ТРЦ Аеромол (2 поверх) розташований в красивій ігровій кімнаті. Клуб має власних аніматорів, тому батькам не треба буде шукати акторів. Замовляючи свято в “Вау”, ви бронюєте і сам клуб, і акторів з будь-якою розважальною програмою. В клубі представлені програми для дітей від 1 року до підліткового віку.

Як запевняє адміністрація клубу, розваги в програмах — абсолютно різні. Так, для маленьких діток — активності з яскравим реквізитом та мильними бульбашками. Дітей шкільного віку очікують квестові завдання, ігри на фізичну активність, інтелектуальні випробування і гумористичні розваги. А для підлітків — різної тематики вечірки із розвагами, запозиченими з популярних телевізійних шоу (“Розсміши коміка”, “Хто зверху”), музичними батлами та запальними діскотеками.

Зручно, що бенкет для гостей можна влаштувати також у клубі “Вау”. Батьки можуть принести свої смаколики, або замовити їх у клубі.

Повітряні кульки, шар-сюрприз, фотограф, шоу-програми та безліч інших додаткових послуг можна замовити також у клубі.

Адреса: Київський шлях 2/6, ТРЦ Аеромол, 2 поверх.

Телефон: 093 65-40-388

Cайт: ww.waoo.com.ua